Ректорат університету обговорив важливі питання організації освітнього процесу в умовах карантину

15 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання ректорату, під час якого ректор університету Сергій Копилов поінформував присутніх про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Начальник центру інформаційних технологій Віта Романюк проаналізувала наповнення навчального контенту модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (MOODLE). Також члени ректорату обговорили організацію підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників в університеті у 2020-2021 н.р. та її відповідність Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

На засіданні ректор університету Сергій Копилов урочисто вручив дипломи доцентів кандидату наук з фізичного виховання та спорту Гусці Михайлові Богдановичу, кандидату педагогічних наук Зданюку Вадимові Володимировичу, кандидату педагогічних наук Бєловій Олені Борисівні, кандидату педагогічних наук Поліщук Світлані Вікторівні, кандидату педагогічних наук, полковнику Брижатому Євгенові Івановичу, кандидату мистецтвознавства Боршуляк Альоні Мирославівні.