Студенти економічного факультету – фіналісти кейс-чемпіонату Hack the process від міжнародного банку CREDIT AGRICOLE!

Команда студентів-економістів – у фіналі кейс-чемпіонату Hack the process від міжнародного банку CREDIT AGRICOLE!.

Чемпіонат відбувся 29 листопада на платформі CASERS!

Команда “Hack the digit” підготувала й подала свій digit-проєкт DABI, в якому успішно виконала поставлене організаторами практичне завдання (ІТ-кейс). Студенти виступили як project management, консультант команди – старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна.

Талановиті та амбітні студентки змагалися з 20 командами і 334 одноосібними учасниками. Як результат – ми у Топ-5!

Учасники проєкту отримають менторську підтримку, тобто вони будуть мати можливість записатися на індивідуальну консультацію до одного з чотирьох менторів на вибір, а кожен фіналіст – сертифікат про вирішення ІТ-кейсу з автоматизації бізнес-процесів від міжнародного Банку Credit Agricole (відомий у 50 країнах світу).

Переможці кейс-чемпіонату отримають грошову винагороду, сувеніри від банку, а також оплачуване стажування в головному офісі банку з можливістю подальшого працевлаштування.

Тож підтримаймо наших студентів у фіналі:

☆Ангеліну Глушко (3 курс, “Підприємницво, торгівля”);

☆Вікторію Грохольську (1 курс, “Облік і оподаткування”);

☆Анастасію Булиму (2 курс, “Економіка підприємства”).

Активна співпраця зі стейкхолдерами й набуття студентами навичок практичного досвіду – пріоритети діяльності кафедри економіки підприємства!

Вероніка Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства