Профорієнтаційна робота у Славуті

15 листопада 2013 р. у рамках профорієнтаційної роботи та для налагодження майбутньої співпраці з загальноосвітніми навчальними закладами Хмельницької області викладачі історичного факультету доктор історичних наук професор, завідувач кафедри історії України А.Філінюк та кандидат історичних наук ст.викладач П.Кліщинський відвідали школи м.Славута, розповіли старшокласникам про історію та розвиток нашого університету, його факультети та можливі напрями співпраці зі школами, продемонстрували відеофільм про університет, зокрема й про історичний факультет, і подарували бібліотекам шкіл комплекти наукової, навчальної та методичної літератури.Особливо цікавою стала зустріч викладачів з учнями випускних класів Славутського обласного ліцею з поглибленим вивченням наук, які  навчаються у класах суспільно-гуманітарного спрямування. Адже обговорювалися питання не тільки вступу учнів-одинадцятикласників до вишу, але й суперечливі події та процеси вітчизняної історії.

Тетяна Сулятицька,

заступник декана історичного факультету