Наші пауерліфтери в Норвегії

З 3 по 10 листопада в місті Ставангер (Норвегія) проходив 43-й чоловічий та 34-й жіночий чемпіонат світу з пауерліфтингу. У складі національної збірної команди України виступили два студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Так, у ваговій категорії до 105 кг чемпіоном світу став заслужений майстер спорту України Вадим Довганюк, який встановив два рекорди світу – в жимі лежачи та сумі триборства. Це перша золота нагорода нашого студента на дорослому чемпіонаті світу з пауерліфтингу. Друге місце в цій ваговій категорії посів росіянин Костянтин Лебедко, бронзу – у люксембургця Анібала Коімбри.

Серйозна боротьба розгорнулася за срібну нагороду у ваговій категорії до 63 кг у жінок. Приємно, що цю нагороду виборола наша випускниця – заслужений майстер спорту України Тетяна Ахмамєтєва. Тільки в третій спробі у тязі Тетяна змогла випередити індонезійку Новіону Насрі, а чемпіонкою у цій ваговій категорії стала ще одна українка Лариса Соловйова.

Вадим Воронецький,

директор спортивного клубу