Підсумки відкритих особистих змагань на першість факультету фізичної культури

22 квітня 2014 року були проведені відкриті особисті змагання на першість факультету фізичної культури серед груп ПСМ. У змаганнях брали участь студенти І-V курсів К-ПНУ імені І.Огієнка та школярі загально освітніх шкіл.

На основі звітної документації в зв’язку з виконанням нормативних вимог «Єдиної спортивної класифікації України» спортивний ІІІ і ІІ розряд присвоєно таким студентам:

ІІІ розряд зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці): Світлана Шептицька (32 група); Владислав Стюхін, Олександр Бурченя, Олександр Рябуха (33 група), Олександр Гурський (ІІІ – ю), Вадим Козловський (ІІІ – ю), Денис Лемешов (ІІ – ю) (11 група); Соломія Кучер (ІІІ – ю), Валентин Центомірський (ІІ – ю) (14 група).

II розряд зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці):

Ігор Мельник (51 група); Лариса Мальована (Тимчук), Валентина Яворська (53 група); Олег Слободян, Богдан Онищук, Сергій Тополюк, Ярослав Балабан, Олександр Капітанець, Богдан Куневич, Максим Максимчук, Дмитро Щемін, Дмитро Цаплюк, Андрій Семенюк, Володимир Фабіян, Олександр Колодка, Денис Сметанко, Андрій Білий, Юрій Рутковський (41 група); Катерина Войцицька, Дмитро Семенюк, Юлія Молошик, Альона Матвєєва, Юрій Смаль, Яків Богучарський, Володимир Карашівський, Євген Матраєв, Анастасія Остяк, Юлія Дуборез, Михайло Федишин, Ірина Калашник, Роман Сікора, Сергій Стець, Володимир Задорожний (42 група); Антон Бєлінський, Уляна Богонос (Везнюк), Валентин Голубчик, Вадим Малахівський, ДмитроКуликов, Роман Рогожкін, Максим Пекарський, Любов Мартинюк, Ірина Сопрун, Дмитро Сосновський, Дмитро Казіміров (43 група).

Володимир Марчук,
гол. суддя змагань