Програма Study Tours to Poland запрошує студентів до Польщі

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Бopycciя», Колегія Східної Європи ім.Яна Новака-Езьоранського запрошують активних студентів університету прийняти участь у Програмі StudyTourstoPoland (STP).
У рамках програми беруть участь студенти із України, Молдови, Росії та Білорусії. Це дозволяє не тільки розширити кругозір молоді, але й підвищити їх міжкультурний розвиток. Студенти запрошуються на кільканадцятиденні навчальні візити до Польщі.
Хто може стати учасником STP?
У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
1. Віком 18-21 років (народжені 1 липня 1992 – 31 грудня 1995 року).
2. Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації.
3. Які навчаються у Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації.
4. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2014).
5. Які ще не брали участь у Програмі Study Tours to Poland.
Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!
Під час насиченої програми перебування у Польщі, яка триватиме кільканадцять днів, здійснюваної польськими неурядовими організаціями, учасники матимуть можливість ознайомитись з університетським середовищем, роботою місцевого самоврядування, СМІ та неурядовими організаціями, зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.
Що забезпечується в рамках програми Study Tours to Poland?
– помешкання та харчування у Польщі;
– часткова компенсація витрат на проїзд;
– програмні витрати.
Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!
Заявки від кандидатів приймаються до 14 грудня 2013 року.
Заявка на участь у Програмі заповнюється онлайн: www.studytours.pl.
Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків