Погляд молоді на економіку України

На економічному факультеті К-ПНУ був проведений економічний форум «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах». Захід пройшов 30 жовтня 2014 року.  З вітальним словом перед учасниками форуму виступили декан економічного факультету доктор економічних наук Ірина Володимирівна Ящишина та завідувач кафедри економіки підприємства, кандидат економічних наук професор  Микола Іванович Каньоса.

У роботі форуму прийняли участь: представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Кам’янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України, Кам’янець-Подільський індустріальний коледж, Кам’янець-Подільський коледж НУХТ, Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат. Уперше в роботі форуму прийняли участь гості з Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Учасники форуму працювали за наступними тематичними напрямами:

1. Підприємництво. Менеджмент. Маркетинг та логістика.
  2. Стратегія розвитку підприємництва в конкурентному середовищі.
  3. Особливості розвитку інноваційної діяльності підприємств в умовах глобалізації.
  4. Роль фінансів в економічній діяльності підприємств.
  5. Діяльність підприємств в умовах тіньової економіки.
  6. Розвиток сфери гостинності в Україні та регіоні.

Робота форуму проходила в двох секціях. Керівниками секцій були: кандидат економічних наук, професор Микола Іванович Каньоса та кандидат економічних наук, доцент  Володимир Юрійович Лисак. Керівники секцій зазначили, що студенти підготували досить змістовні доповіді та зауважили про високу активність студентів під час обговорення.

Усі учасники форуму отримали сертифікати участі.

Форум проходив в дружній та приємній атмосфері учасники висловили бажання співпрацювати і надалі.

Володимир Юрійович Лисак,
кандидат економічних наук,
доцент кафедри економіки підприємства,
заступник декана з наукової роботи та