Нові рекорди Олени Козлової

Із 3 по 8 листопада в м. Аврора (США) відбувався чемпіонат Світу з пауерліфтингу. У складі збірної команди України виступили двоє спортсменів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У ваговій категорії до 105 кг із результатом 410 кг (присід) + 320 кг (жим) + 320 кг (тяга) = 1050 кг першим став заслужений майстер спорту України магістрант факультету фізичної культури Вадим Довганюк. Серед жінок у ваговій категорії до 84 кг із загальним результатом 670,5 кг золоту нагороду виборола заслужений майстер спорту України магістрантка факультету фізичної культури Олена Козлова, ставши п’ятиразовою чемпіонкою світу та встановивши 2 рекорди світу: у присіданні (268 кг) та в сумі (670,5 кг).

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу