Передача досвіду

“Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, ніж сто разів почути”, – говорять у народі. Для того, щоб подавати людям достовірну, якісну й актуальну інформацію, студенти четвертого курсу (41 ж групи) факультету української філології та журналістики Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 11 листопада відвідали телецентр на вулиці Лесі Українки.

Їх зустрів директор  Анатолій Іванович Подолянин і ведуча програми «Від усієї душі» Ольга Володимирівна Чорнобиль. Вони поділилися своїми професійними секретами, а саме: як треба проводитися в кадрі, як правильно володіти голосом, диханням, на чому роботи акцент.

Розповіли також про особисте вдосконалення, творче зростання й бажання працювати для кам`янчан та інших глядачів.

Ольга Володимирівна підкреслила, що потрібна постійна перевірка достовірності інформації, ретельна робота над текстовим матеріалом різних жанрів. Директор телецентру запросив майбутніх журналістів на роботу і висловив думку, що сучасні випускники можуть привнести в роботу телебачення ХХІ століття креатив, новизну думки і, звісно, професіоналізм.

Тамара Зінько, студентка 41 ж групи факультету
української філології та журналістики