«Держись, Хома, іде зима» від «ARTMIX»

Кафедра мистецьких дисциплін педагогічного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка постійно підтверджує свій статус та дивує цікавими акціями та заходами.

24 грудня в готелі «Рейкарц» пройшов благодійний мистецький проект «Держись, Хома, іде зима».

Проект організувала мистецька група молодих і креативних художників «ARTистичний MIX». Її учасники, студенти і випускники мистецької кафедри, представила кам`янчанам авторські вироби: ялинкові іграшки, прикраси, подарунки і твори живопису.

Із привітальним словом виступили  викладачі кафедри та організатори проекту, які розповіли про виставку та запросили всіх до святкового фуршету.

До заходу долучився голова Кам`янець-Подільського товариства «Просвіта» Славко Полятинчук. Усі виставлені експонати розмели миттєво. І ми повернулися в редакцію з новорічними іграшками, які будуть радувати нас в святкові дні.

Гасло проекту «Подаруй світло». Адже саме на новорічні та різдвяні свята так хочеться гарного настрою та яскравих барв.

Дякуємо організаторам та учасникам проекту. Нехай тепло заходу перейде і до тих, кому його зараз не вистачає.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети.