Ганна Братиця взяла участь у семінарі для викладачів німецької мови

«Дидактика вищої школи – продуктивно та креативно викладати та вивчати» – семінар для викладачів німецької мови ВНЗ України, який відбувся 16-17 березня 2015 року (референт: Антьє Рюгер, університет у м. Лейпциг). У заході брала участь викладач кафедри німецької мови Г.Г. Братиця.

На семінарі була розглянута різниця між поступовим розвитком мовленнєвої компетенції на різних мовних рівнях та фаховими вимогами наукового навчального процесу. Основними питаннями семінару були:
• Як можна урізноманітнити методи роботи зі складними за змістом текстами (напр. фахова література)?
• Який потенціал становлять при цьому електронні засоби масової інформації?
• Як можна мотивувати студентів продуктивно та креативно застосовувати свої знання німецької мови?

До цілей семінару відноситься також розробка ідей для власних занять з урахуванням індивідуального контексту, спільне їх обговорення та підготовка до їх реалізації на занятті у найближчому часі.

М.І. Микуляк (кафедра німецької мови)