Молоді дослідники – природі Поділля

Викладачі природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 15 квітня 2015 року ініціювали проведення VII Регіональної науково-практичної конференції «Молоді дослідники – природі Поділля». Конференція відбувалася за участі викладачів, студентів та магістрантів природничого факультету     К-ПНУ імені Івана Огієнка, наукових працівників НПП «Подільські Товтри», учнів шкіл міста Кам’янця-Подільського, Дунаєвецького і Кам’янець-Подільського районів.

У конференції взяли участь 18 доповідачів, які здійснювали свої наукові дослідження з дисциплін природничого спрямування: біології, екології, географії та туризму.

За результатами обговорення кращими визнано доповіді студентів:

Меліксетян Альони (51-БГ група) – І місце;

Пічкура Богдана (52-ГБ група) – ІІ місце;

Боднар Марії (61-МБ група) – ІІІ місце.

Серед учнівських кращими визнано роботи:

Литвинюк Дарини та Валігурського Устима (Староушицький НВК № 1) – І місце;

Костюка Ігоря (Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-спортивною підготовокою) та Кисилівської Юлії (Грушківський НВК) – ІІ місце;

Олійник Сніжани (Кам’янець-Подільський НВК № 3) – ІІІ місце.

М.О. Тарасенко, заступник декана
з наукової роботи та