Історичний факультет – найактивніший учасник акції «Бібліотека українського воїна»

Ще наприкінці березня 2015 року в центральній міській бібліотеці Кам’янця-Подільського розпочалася акція «Бібліотека українського воїна», оголошена з метою сприяння морально-психологічного забезпечення бойової готовності військ Збройних Силах України. Користувачі бібліотеки активно долучилися до цієї благодійної справи, подарувавши понад 100 примірників книг.Колектив історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на чолі з деканом Володимиром Дубінським виявив чи ненайбільшу активність у акції. Зокрема у відділ краєзнавства бібліотеки було передано чимало науково-популярних українських видань, наукових монографій та збірників з історії України, а також книги кам’янецьких письменників тощо.

Бібліотеки міста і надалі продовжують залучати своїх користувачів до Всеукраїнської акції. Кам’янець-Подільська центральна міська бібліотека приймає книжки за адресою: вул. Князів Коріатовичів, 3.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети