Похід за досвідом

5 серпня 2015 року кафедру військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали студенти провідних ВНЗ м. Києва в рамках програми «Патріотичне виховання молоді», яке проводить Всеукраїнська громадська організація «Громадський рух «За майбутнє».

48 юнаків та дівчат під керівництвом координатора Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За майбутнє» – Голови комітету військово-патріотичного виховання Громадської ради при Міністерстві оборони України Михайла Миколайовича Харечка отримали змогу ознайомитися з діяльністю кафедри військової підготовки з підготовки офіцерів запасу інженерних військ, з життям та побутом військовослужбовців ЗС України, виконати навчальні вправи стрільб з пістолета та  автомата, виконати нормативи з хімічного захисту, вивчити порядок розбирання та збирання зброї, ознайомитись з харчуванням військовослужбовців та особисто скоштувати  солдатської їжі.

В ході занять на кафедрі студенти мали змогу ознайомитись з діяльністю Центру розмінування Збройних Сил України.

П.В. Чайковський, старший викладач
кафедри військової підготовки