Осінній студентський орнітологічний стаціонар «Tarasivka-2015»

26-27 вересня 2015 року в рамках Міжнародних Днів спостереження за птахами «Bird Watch» в околицях с. Тарасівка Кам’янець-Подільського р-ну К-ПНУ імені І.Огієнка (природничий факультет) та НПП «Подільські Товтри» організовують осінній студентський орнітологічний стаціонар «Tarasivka-2015».

Програма роботи стаціонару:

26.09.15 р.:

– заїзд (з автовокзалу рейсовим автобусом Кам’янець-Подільський – Велика Слобода об 6.30. Вартість проїзду – 10 грн. 82 коп.).

– облаштування табору, встановлення ловчих сітей, спостереження за міграцією птахів, відлов та кільцювання птахів.

– вудіння риби, приготування рибної юшки, біологічна студентська ватра.

27.09.15 р.:

– спостереження за міграцією птахів, відлов та кільцювання птахів;

– орнітологічна екскурсія

– від’їзд (рейсовим автобусом Велика Слобода – Кам’янець-Подільський об 15.20. Вартість проїзду – 13 грн. 91 коп.).

Необхідні речі: спальне місце (намет) спальник, каремат, набір для прийому їжі ЛКМ-М (металеві: ложка, кружка, миска); теплий одяг, бінокль, визначник птахів та фотоапарат (при можливості), записничок (блокнот), олівець, ручка, засоби особистої гігієни та ліки.

Оргвнесок: 80 грн (без вартості проїзду).

Скарбник та куратор заходу: Тарасенко М.О. (бажаючим прийняти участь, писати в приватку: http://vk.com/id80436137).

P.S.: Можливі зміни в програмі та термінах проведення пов’язані з погодними умовами.