Обговорили Стратегію розвитку туризму у місті

24 вересня 2015 року на економічному факультеті відбулась зустріч студентів із головою департаменту з гуманітарної політики Кам’яець-Подільської міської ради – Куземою Альоною Леонідівною. Зустріч була організована співробітниками кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і проходила у рамках вивчення студентами дисциплін «Економіка туризму» та «Державне управління в туризмі». Студенти IV курсу напряму підготовки Туризм і магістранти спеціальності Туризмознавство (за видами) побачили презентацію результатів реалізації Стратегії розвитку туризму у місті. Альона Леонідівна презентувала результати проведеної Кам’яець-Подільською міською радою розширеної зустрічі представників влади, готелярів і рестораторів міста, представників туристичного бізнесу, запрошених гостей, викладачів та студентів галузі знань Сфера обслуговування Кам’яець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Для присутніх досить пізнавальним було почути досягнення, недоліки виконання аналізованої Стратегії, а також напрямки подальших дій міської влади щодо розвитку туризму у Кам’янці-Подільському.

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі студентами у ході бесіди з представницею міської ради акцентували увагу на пріоритетних шляхах удосконалення регіональної політики розвитку туризму. У результаті проведеної на факультеті зустрічі студенти передали департаменту з гуманітарної політики для подальшого аналізу побудовану карту емпатій, яка відобразила позитивні та негативні враження туриста їхньої вікової категорії від нашого міста.

Вероніка Буторіна, заступник декана економічного факультету
з наукової роботи та інформатизації навчального процесу.
Світлини Ольги Комарової