Нагородили найкращих студентів

Університет Огієнка завжди відзначався видатними випускниками, справжніми професіоналами своєї справи. Та потенціал майбутніх фахівців помітно ще зі студентської лави. До Дня народження Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося нагородження найкращих студентів. З вітальним словом виступив перший проректор, кандидат фізико-математичних наук, доцент Василь Олексійович Гнатюк і побажав відмінникам реалізації у своїй сфері діяльності.

До нагородження також долучився Микола Володимирович Моштак, голова профкому САД. Студентів нагородили грамотами та грошовими преміями. Організував таку подію відділ профорієнтаційної роботи, працевлаштування, моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення її кваліфікації.

Список переможців  рейтингу студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за результатами 2014-2015 навчального року.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети