День відчинених дверей

Публікація від 30 жовтня 2013.

den'_01

День відчинених дверей у нашому університеті відбувся 30 жовтня, зібравши чимало майбутніх абітурієнтів. Захід розпочався з презентації факультетів вишу. Учнівська молодь мала змогу поспілкуватися з керівництвом та викладачами факультетів. На першому поверсі головного корпусу на великих екранах транслювалися відео-презентації про діяльність університету, зокрема й різних факультетів. Найбільш цікаво були змонтовані відеоролики про факультет фізичної культури, історичний факультет та факультет української філології та журналістики.

den'_02

Учні шкіл та гості відвідали музей історії університету. Далі події перенеслись до актової зали університету. Іван Михайлович Конет, проректор з наукової роботи розповів абітурієнтам про особливості навчання у нашому виші. Ольга Володимирівна Тітенюк, заступник директора Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості, та Віталій Аркадійович Поліщук, спеціаліст центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді поділилися з учнями досвідом з вибору професії.

den'_15

den'_14

den'_13

den'_12

den'_11

den'_06

den'_05

den'_07

Далі перед потенційними студентами виступили співочі таланти університету, дві команди КВН (природничого та фізико-математичного факультетів), університетська команда зі стріт воркауту.

den'_04

den'_10

den'_08

Насамкінець учнівська молодь познайомилася з факультетами, відвідала відкриті заняття провідних викладачів, на яких змогла відчути себе справжніми студентами бодай на одну пару.

den'_09

den'_03

Сергій Швець, студент ІІ курсу

факультету української філології

та журналістики (спеціальність “Журналістика”).

Фото: Олексій Уманець