Відзначення кращих спортсменів 2018 року

28 січня 2019 року наше місто відвідав Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов. Його робочий візит відбувся в рамках передачі статусу «Молодіжна столиця» від міста Львова місту Кам’янцю-Подільському. З-поміж запланованих заходів – відзначення кращих спортсменів нашого міста, які досягли високих спортивних результатів у 2018 році та з гордістю представляли Кам’янець-Подільський та Україну на всеукраїнському і світовому рівнях. Свято відбувалося в конференц-залі університету.

З вітальним словом виступив Ігор Жданов. Міністр молоді і спорту України відзначив кращих студентів-спортсменів: Аліну Комащук, Дарію Білодід, Ігоря Радівілова, Тетяну Шлопко, Івана Гешка та інших, – які є гордістю національного спорту.

Ректор університету Сергій Копилов акцентував увагу на спортивних здобутках університету загалом. За роки існування наш заклад підготував майже 90 тисяч фахівців із вищою освітою, з-поміж яких є й відомі спортсмени, а саме: тренер легендарної гандбольної команди „Спартак”, заслужений тренер СРСР, 20-разовий чемпіон СРСР, кандидат педагогічних наук Турчин І.Є.; заслужений тренер СРСР, заслужений майстер спорту, чемпіон XX Олімпійських ігор, доктор педагогічних наук, професор Боднарчук А.П.; заслужені майстри спорту, дворазові чемпіони Олімпійських ігор із гандболу Турчина З.М., Бобрусь Л.К., Маноха Г.П., Маршуба М.П.; заслужений майстер спорту, чемпіонка XXII Олімпійських ігор Ткаченко Н.В.; заслужений майстер спорту, чотирьохразова чемпіонка світу з боротьби самбо, учасниця XXVI Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України Бєляєва Т.І; заслужений майстер спорту, бронзовий призер XXVI Олімпійських ігор Зазіров З.Д.; заслужений майстер спорту з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка, бронзова призерка XXIX Олімпійських ігор, триразова чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи Мерлені (Микульчин) І.О.; срібний призер XXIX Олімпійських ігор з вільної боротьби Стадник А.В.; заслужений майстер спорту, чемпіон світу з дзюдо Зантарая Г.М. та інші.

Міський голова Михайло Сімашкевич наголосив на важливості спорту для кожної людини. Окрім того, мер зазначив, що студенти нашого вишу є невід’ємною частинкою перемог та гордістю міста над Смотричем.

Урочисто Ігор Жданов та Михайло Сімашкевич нагородили десятку кращих спортсменів 2018 року грамотами виконавчого комітету міської ради, іменними футболками та медалями. В десятку кращих увійшли:

Тетяна Шлопко, МСУМК, чемпіонка світу серед юніорок; бронзова призерка з пауерліфтингу.серед жінок;

Роман Головатюк, ЗМСУ, володар Кубка світу з кікбоксингу;

Віктор Бойко, КМС, переможець Всесвітньої літньої гімназіади з боксу;

Олег Маматов, МСУ, срібний призер Всесвітньої літньої гімназіади із тхеквандо;

Ганна Ковальчук, КМС, бронзова призерка Всесвітньої літньої гімназіади з тхеквандо;

Анастасія Самойлович, чемпіонка Європи з бодібілдингу (модельний фітнес);

Давід Нестеров, КМС, чемпіон Європи серед кадетів із тхеквандо;

Данил Стасюк, МСУ, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів із вільної боротьби;

Жанна Кондратова, КМС, бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу;

Антоніна Осецька, МСУМК, бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу.

Рішенням сесії міської ради за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного спорту та популяризацію міста Кам’янця-Подільського на всеукраїнському та міжнародному рівнях відзнакою міської ради «Честь і шана» нагороджено Сергія Чайку, президента міської федерації тхеквондо, президента спортивного клубу «Чайка».

Сподіваємося, що відзнаки стануть гарним стимулом для наступних перемог!

Оксана Фаріон

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine