До змісту

Архів по місяцям: січня 2019

30 січня в приміщенні міської ратуші відбулася презентація книги «Баговицький археологічний мікрорегіон», авторами якої є археологи Ігор Старенький, Сергій Шпаковський та студент третього курсу історичного факультету Євгеній Левінзон. На зустрічі вони розповіли присутнім, як і коли виникла ідея написання книги,…

Коли ти журналіст, тебе рано чи пізно (краще, звичайно, пізно) потягне до святая святих – розслідувальної журналістики. І ось тут вважай, що ти “попав”,

Навчаючись на економічному факультеті за спеціальноністю «Туризм», ми хотіли б мати певний досвід роботи у цій сфері (крім тієї практики, яка передбачена навчальними програмами).

Become friends with people who aren’t your age. Hang out with people whose first language isn’t the same as yours. Get to know someone who doesn’t come from your social class. This is how you see the world. This is…

26 січня 2019 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся День відкритих дверей. У програмі заходу передбачено презентації природничого факультету,

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки

25-27 січня в місті Чернігові відбулися Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед юніорів ТОП-12, в якому взяли участь 12 найсильніших юнаків та 12 найсильніших дівчат за українським рейтингом.

25 січня 2019 року в залі засідань ученої ради університету відбулося чергове вручення свідоцтв про навчання на курсах із вивчення іноземних мов.

Уряд Китайської Народної Республіки надає 60 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі науки від 05.12.2017.

28 січня 2019 року наше місто відвідав Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов. Його робочий візит відбувся в рамках передачі статусу «Молодіжна столиця» від міста Львова місту Кам’янцю-Подільському.

22 січня став днем, коли український народ засвідчив свої споконвічні прагнення створити соборну українську державу. Саме цього дня відбулося урочисте проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР.

Запрошуємо на семінар «Стратегії самоствердження національних меншин у суспільстві» (7-14 вересня 2019) Організатор: Інститут Молдови (Лейпциг (MIL)) у співпраці з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича організовує семінар у рамках програми DAAD “Діалог: Схід-Захід”.