Відзнаки Верховної Ради України

28 березня 2019 року в конференц-залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося засідання вченої ради університету.

Цього дня до нашого вишу завітав випускник університету, Народний депутат України Володимир Мельниченко. Він вручив грамоти Верховної Ради України науково-педагогічним працівникам вишу:

Печенюк Майї Антонівні, кандидатові педагогічних наук, завідувачеві кафедри музичного мистецтва;Ящишиній Ірині Володимирівні, докторові економічних наук, завідувачу кафедри економіки підприємства; Уманець Антоніні Володимирівні, кандидатові філологічних наук, завідувачу кафедри іноземних мов;Коваленко Наталії Дмитрівні, кандидатові філологічних наук, доценту кафедри української мови.На згадку про візит до університету та з нагоди Міжнародного дня історика ректор вишу Сергій Копилов подарував Народному депутатові України Володимиру Мельниченку ювілейне видання книги “Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Перші 100 років поступу”.

Також під час засідання вченої ради ректор вручив атестат доцента кафедри музичного мистецтва Совік Тетяні Віталіївні.Вітаємо викладачів з високими відзнаками та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

Максим Сльозкін