Активність, активність і ще раз активність! В К-ПНУ триває “Тиждень здорового способу життя”

Текст: Юлія Бараболя

Здоровий спосіб життя – це не лише непогана позиція на кожен день, а й назва цілого тижня в К-ПНУ ім. Івана Огієнка.  Понад 15 різноманітних заходів, які і здоров’я покращать, і настрій підвищать. Кожен знайде щось, що підходить і подобається йому.

Так, сьогодні відбулись змагання відкритої першості університету серед збірних нашого вишу зі стрітболу.

Цікава та напружена гра, в якій суперництво тісно переплелось з підтримкою та командним духом.

В трійку кращих, окрім команди факультету фізичної культури потрапила і команда гравців економічного факультету.

Віталій Воронецький, один з учасників змагання, так прокоментував сьогоднішню гру: «Гра з економічним факультетом не була подібна на всі інші. Це був новий незвичний досвід. Найбільше сподобалось змагатись з командою дівчат і, звісно, з’явились нереальні емоції від перемоги».

А попереду ще цікавіше!

На студентів КПНУ чекає:

Середа, 28 вересня

• 13:30 змагання відкритої першості університету серед збірних команд студентів факультетів університету з настільного тенісу – спортивна зала № 2, центральний корпус КПНУ
  • 14:30 фінальні змагання відкритої першості університету серед збірних команд студентів факультетів університету з настільного тенісу – спортивна зала № 2, центральний корпус КПНУ
  • 14:30 змагання з міні-футболу на Кубок ректора КПНУ ім.І.Огієнка серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база КПНУ ім.І.Огієнка, вул.Лесі Українки,27
  • 15:00 легкоатлетичний пробіг вулицями м.Кам`янець –Подільський «Біг заради здоров`я», Європейський сквер, вул.Огієнка,9.

Четвер, 29 вересня

• 14:30 фінальні змагання з міні-футболу на Кубок ректора КПНУ ім.І.Огієнка серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база КПНУ ім.І.Огієнка, вул.Лесі Українки,27
  • 15:30 змагання з кросфіту серед збірних команд студентів факультетів університету – навчально-тренувальна база КПНУ ім.І.Огієнка, вул.Лесі Українки,27

П`ятниця, 30 вересня

• 12:00 презентація сучасних фітнес-програм на латиноамериканській танцювальній культурі «ZUMBA FITNESS PARTY» – Гук С.В., сертифікований фітнес-інструктор – площа перед центральним корпусом університету, вул.Огієнка,61;
  • 12:20 проведення студентами університету молодіжної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» – площа перед центральним корпусом університету, вул.Огієнка,61.

Приходь і розпочни свій здоровий спосіб життя, адже, як відомо, у здоровому тілі, здоровий дух!