Андрій Шевцов поспілкувався з викладачами про реформи у сфері освіти

У рамках ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Корекційна освіта: історія, сучасність та перспективи розвитку» 25 березня у конференц-залі університету відбувся практичний семінар «Актуальні питання забезпечення якості корекційної, психологічної та соціально-педагогічної освіти відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

Учасники конференції вступили в діалог з начальником відділу акредитації та ліцензування Міністерства освіти і науки України  Андрієм Гарійовичем Шевцовим. Усі декани факультетів та завідувачі кафедр університету, а також представники вищих навчальних закладів 17 регіонів України мали змогу почути відповіді на питання, що турбують освітян у зв’язку з реформами.

Сподіваємося, що це допоможе нам подолати складний і тернистий шлях на шляху до покращення якості спеціальної освіти в Україні.

Наталія Гаврилова, заступник
декана факультету КСПП

з наукової роботи та міжнародних зв’язків,
Ольга Комарова, гол. редактор газети.

Фото Ольги Комарової