Місяць: Жовтень 2016

Нові здобутки К-ПНУ. Міжнародний форум

З 25 по 27 жовтня 2016 року відбулася визначна подія для освітян України – Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

Організатором заходів була компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Цього року в роботі форуму взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн, серед яких: 95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 350 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 55 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 26 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

Серед учасників форуму був представлений і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Його представляла делегація у такому складі: Кобильник Василь Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент; Бесарабчук Геннадій Володимирович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету, заступник декана факультету фізичної культури з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, старший викладач; Адамовський Володимир Іванович, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидат історичних наук, доцент та Білик Роман Миколайович, керівник відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент

На форумі вищі навчальні заклади України презентували досвід інноваційної діяльності в реалізації Закону України «Про вищу освіту», співпраці з закордонними навчальними закладами, нові форми та технології науково-освітньої діяльності, підготовчі університетські курси, освітні програми та знайомили з особливостями вступу на навчання у 2017 році.

Представники закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх представництв надавали інформацію щодо вимог до навчання та умов зарахування, підготовки документів, вступу до бакалаврських, магістерських і аспірантських програм, різних можливостей академічної мобільності, пропозиції грантів та стипендій, ділилися досвідом міжнародної співпраці з закладами освіти України.

Роботу форуму супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала: 55 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв.

Під час форуму відбулися:

– Презентація Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні, яку презентували президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень та керівники наукових установ НАПН України.

– Нагородження почесною нагородою Лауреат національного виставкового конкурсу переможців Національного виставкового конкурсу «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» тощо.

участі нашого університету у форумі стало отримання отримав 5 нагород: 

  • Нагорода – Лауреат національного виставкового конкурсу переможців Національного виставкового конкурсу «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та диплом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику»;
  • Диплом за активну участь в інноваційній освітній діяльності;
  • Подяка за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу – Копилов Сергій Анатолійович, ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  • За активну діяльність із упровадження інноваційних наукових і навчально-виховних проектів у освітню практику – Кобильник Василь Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент.

Цей захід об’єднав всіх, хто цінує педагогічну майстерність, творчість, кому цікаві інноваційні педагогічні ідеї та технології, хто прагне до особистісного зростання та вдосконалення професійної компетентності, а також учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, котрі зацікавлені у виборі вищого навчального закладу та програми навчання.

Наш університет провів зустрічі з представниками вітчизняних та зарубіжних ВНЗ, наукових установ та освітніх організацій. Велику увагу до нашого університету виявили майбутні абітурієнти, вчителі, науковці, які отримали можливість ознайомитись з особливостями вступу до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, новими спеціальностями та спеціалізаціями (освітніми програмами) університету, набір на які відбудеться у 2017 р.

Це допоможе їм зробити правильний вибір майбутньої професії, опанувати бакалаврські і магістерські програми, подати заяви на підготовчі університетські курси і дізнатися про можливості здобуття якісної вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка!

 Геннадій Бесарабчук,

заступник відповідального секретаря приймальної комісії

 

Валерій Король: «Ваше прізвище – має стати вашим брендом»

Про військову журналістику, про важливість інформаційного протистояння зовнішньому агресору для нашої держави,   явище майдану  – про це та інше  дискутували студенти української філології та журналістики нашого вишу  з  доцентом кафедри військової журналістики Київського національного університету імені  Тараса Шевченка, старшим науковим співробітником   Лінгвістичного науково-дослідного центру Військового інституту  КНУ імені Тараса Шевченка, полковником запасу, нашим земляком Валерієм Королем.

                Розпочав Валерій Григорович  свою інтерактивну лекцію з неочікуваного аудиторії запитання: «Про що ви мрієте?». Ця інтерактивність була присутня  впродовж усієї півторагодинної зустрічі із знаним в Україні журналістом та науковцем під час якої він не лише висловлював власні думки й теорії щодо інформаційного простору України, вів мову про те, як наразі працюють інформаційні служби російських збройних сил, інформаційну безпеку та журналістську етику, а й  цікавився думкою присутніх, залучав їх до активної  дискусії, під час якої   висловлювались різні погляди та зіштовхувались часто протилежні думки.

             Зупинився столичний гість і на питаннях місця і ролі журналістів у сучасному суспільстві, проблемах мас-медіа в процесах його демократичної трансформації, при цьому наголосивши, що преса, як саме життя, не стоїть на одному місці, постійно перебуває в русі, самовдосконалюється, а   демократичне  суспільство наділяє працівників ЗМІ великими правами, але останні не мають забувати в і про велику відповідальність перед суспільством.

 Оксана Грушанська

                                                                                 

 

Аудіовистава за твором Івана Драча

Ви заходите в аудиторію під налаштування скрипки. Займаєте місце. Вам одягають на очі пов’язку. Просять тишу. Очі заплющуються.

Коло хати її запримітили,

 Догадались, коли вже сідали,

Перестали тополі – як мітли…

Лиш листками іржаво ридали…

 Таж виселили все село…

 – Бо ж тут насипало такого було.

– А це що таке, я тебе питаю?

 – Видно, з космосу щось занесло.

 – Целофан – як скафандр, метляється скраю…

– Недобре в кабіні, сердито гуло.

– Два пришельці із космосу або, може, із НАТО?

– Курс на тополю іржаву. Тримайсь, стара хато!..

Ви уже ні викладач, ні студент, ні гість аудіовистави. Під звуки тремтячої скрипки, легкої сопілки та динамічної бандури, ви стаєте навіть не свідком, а ще одним героєм поеми «Чорнобильська Мадонна» Івана Драча. Голоси здаються зовсім поряд, ви повністю поринаєте в історію Чорнобильської трагедії, вимальовуються образи одинокої, нещасливої  жінки Марії, порожньої вулиці та страх, який присутній у кожній букві та кожному звуці…

Спеціально до 80-річчя від дня народження Івана Драча кафедра української мови факультету української філології та журналістики на чолі зі Риммою Монастирською організували аудіовиставу «Чорнобильська Мадонна», у якій кожен міг стати слухачем та більше заглибитися у творчість українського поета.

Діана Грушанська

Нові нагороди зі спортивної гімнастики

17-22 жовтня у м. Кропивницькому відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики. Студентка факультету фізичної культури Карина Альміз виборола золото чемпіонату, Ілля Єгоров та Василь Гавадзин стали срібними призерами.

Читати далі

Круглий стіл з проблем вітчизняної історії XVII-XVIII ст.

 

19-20 жовтня на базі історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Українське державотворення XVII–XVIII ст.: Правобережний гетьманат Петра Дорошенка”. Організаторами даного наукового форуму стали Інститут історії України НАН України (директор – доктор історичних наук, професор, академік НАН України Валерій Смолій) та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (ректор – доктор історичних наук, професор Сергій Копилов).

У роботі «круглого столу» взяли участь науковці, які представляють власне організаторів – Інститут історії України НАНУ, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, а також Інститут української археографії та джерелознавства, імені Михайла Грушевського НАН України, Вінницьку академію безперервної освіти та Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник.

Варто зазначити, що склад учасників «круглого столу» був доволі представницький, а тематика доповідей – вельми цікавою, охоплювала ряд актуальних питань української історії XVII–XVIII ст.

Щоб оцінити рівень наукового форуму, подаємо його програму та невеликий фоторепортаж.

Валерій Степанков (д.і.н, професор К-ПНУ імені Івана Огієнка) Постать Петра Дорошенка в історичній долі України.

Тарас Чухліб (д.і.н., пров.н.с. Інституту історії України НАНУ) Поняття «Україна», «отчизна», «народ» в офіційному листуванні гетьмана Петра Дорошенка.

Віктор Брехуненко (д.і.н., пров.н.с., завідувач відділу Інституту української археографії та джерелознавства імені М.Грушевського НАНУ) «Українці», «український народ» в уявленнях еліти Гетьманщини часів Петра Дорошенка. Олексій Струкевич (д.і.н., професор Вінницької академії безперервної освіти) Політико-культурне обличчя української еліти періоду гетьманування Петра Дорошенка.

Віктор Горобець (д.і.н., професор, завідувач сектору Інституту історії України НАНУ) Українське державотворення в добу громадянських війн й іноземних інтервенцій другої половини ХVІІ ст.: соціальна демагогія на службі геополітики.

Віталій Степанков (ст. викладач К-ПНУ імені Івана Огієнка) Петро Дорошенко та відродження ним державотворчого потенціалу політичної еліти 1665 – 1672 рр.

Володимир Газін (к.і.н., доцент К-ПНУ імені Івана Огієнка) Прихід до влади Петра Дорошенка як один з чинників московсько-польського «порозуміння» 1667 р.

о. Юрій Мицик (д.і.н., професор), Інна Тарасенко (к.і.н., ст.н.с. Інституту української археографії та джерелознавства імені М.Грушевського НАНУ) Джерела доби гетьманату Петра Дорошенка.

Володимир Верстюк (ст.викладач К-ПНУ імені Івана Огієнка) Постать Петра Дорошенка в оцінці М. Костомарова.

Валентина Матях (к.і.н., ст.н.с. Інституту історії України НАНУ) Зовнішньополітична доктрина Петра Дорошенка: історіографічні акценти

Андрій Гурбик (к.і.н., ст.н.с Інституту історії України НАНУ) Міське і сільське самоврядування в контексті розвитку системи управління Українського Гетьманату (друга половина ХVІІ–ХVІІІ ст.).

Олександр Гуржій (д.і.н., гол.н.с. Інституту історії України НАНУ) Міграційні процеси в Правобережній Україні другої половини ХVІІ–ХVІІІ ст.

Олександр Юга (ст. викладач К-ПНУ імені Івана Огієнка) Періодизація «української політики» політичної еліти Речі Посполитої середини XVII століття: постановка проблеми.

В’ячеслав Станіславський (к.і.н., ст.н.с. Інституту історії України НАНУ) Торгівельні зв’язки України з Туреччиною на початку ХVІІІ ст.: нові архівні знахідки, їх аналіз та інтерпретація.

Сергій Калуцький (н.с. Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника) Роль українського козацтва у державотворчих процесах XVII ст.: погляд В.Липинського.

Модератором круглого столу був д.і.н., професор, завідувач кафедри історії України Анатолій Філінюк.  За результатами роботи буде надрукований збірник наукових праць.

В.Газін, к.і.н., доцент

Дали гарбуза… і каші

Українці здавна шанували і оберігали свої традції. Хтось скаже, що багато звичаїв відходить у минуле, але це не так! Студенти КПНУ є яскравим прикладом людей, яким не байдужі давні свята. Саме тому викладачі кафедри української філології та журналістикаиразом із студентським активом провели свято Покрови, зберігаючи всі давні обряди. В університеті була проведена виставка гарбузів, які чудово оформили наші талановиті художники. Також зачаровував своїм співом (хор толі ансамбль,не знаю) «Ясинець». Усі  завмирали, чуючи молитви та пісні. Звісно ж, за давньою традицією, усі гості могли відвідати справжньої та смачнючої гарбузової каші. До неї не зналишився байдужим ніхто!

Саме під час таких свят студенти,викладачі та усі працівники університету відчувають себе однією великою родиною. Приємно спостерігати, як подібні заходи об*єднують людей з різними інтересами та захопленнями. Тому ми дякуємо усім організаторам та учасникам свята!  І надіємось, що з кожним роком до нас буде приєднуватись ще більше небайдужих людей!

Катерина Кириловська, студентка факультету

української філології та журналістики

Діалог студентської молоді та податківців в рамках регулювання податкової системи в Україні

Традиційно, у жовтні, старшокурсники економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідують Кам’янець-Подільську ОДПІ з метою закріплення набутих знань та обговорення практичних питань.

Сумісні семінари-практикуми  дають позитивний результат у підготовці економістів, фахівців туристичної галузі та готельно-ресторанної справи. Теоретичні основи підприємництва, бізнес-культури, правового регулювання підприємницької  діяльності студенти закріплюють на практичних семінарах.

11 жовтня 2016 р. за ініціативою керівництва економічного факультету та за підтримки начальника інспекції Ігоря Бєлка пройшов практичний семінар для студентів на тему «Правове регулювання оподаткування в Україні».

Розпочався цей захід із відвідування центру обслуговування  платників,  де студенти почули коротку розповідь про сервіси, які надаються фахівцями інспекції платникам податків.

Сам семінар-практикум проходив в актовій залі Кам’янець-Подільської ОДПІ, де присутні ознайомились із історією податкової служби Кам’янець-Подільського регіону.  На початку семінару завідувач сектору організації роботи Віталій Кіріллов ознайомив студентів із стратегією розвитку вітчизняної фіскальної служби,  переформатуванням контролюючого органу у сервісну службу, а також, коротко доповів про основні результати діяльності інспекції за 9 місяців 2016 року щодо наповнення бюджетів всіх рівнів.

Умови  взяття  на податковий облік в органах Державної фіскальної служби України та єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – про це та інше учасники семінару почули від начальника управління обслуговування платників Ніни Чесньовської.

Зацікавило студентів питання електронного формату взаємодії публічних органів, бізнесу та громадян. Ця тема виявилась дискусійною, молодь цікавилась, де можна отримати електронний цифровий підпис, яке програмне забезпечення використовується  при формуванні та подачі електронної податкової звітності, яким чином формується  звітність з використанням веб-порталу ДФС України, а також формами податкових декларацій та методикою їх заповнення. На ці та інші питання студентська аудиторія отримала вичерпні відповіді від  Наталії Бернацької,  яка  очолює відділ обліку платників та обробки звітності.

Щодо особливостей оподаткування суб’єктів  туристичного та готельного бізнесу розповіла присутнім Наталія Марущак – начальник відділу місцевих податків і зборів. Виступаюча зупинилась на питанні формування місцевих бюджетів в контексті бюджетної децентралізації, виділила вагомість туристичного збору для бюджету міста та об’єднаних територіальних громад, навела динаміку його надходжень за останні роки.

Наприкінці зустрічі студенти отримали змістовні відповіді на свої запитання та із словами подяки звернулись до фахівців ОДПІ. Молодь висловила побажання частіше організовувати такі заходи, адже у їхньому розумінні податкові органи є перед усім контролюючими, а не сервісною службою. Зустріч довела, що податкова інспекція може бути консультантом, порадником, партнером. Подібні практикуми, що стали традиційними для студентів економічного факультету КПНУ, не тільки сприяють формуванню фахових  компетенцій та практичних навичок, а й виконують важливу виховну функцію – допомагають сформувати засади правової бізнес-культури, змінити відношення до податкової служби.

 

Соловйова Л.О.,

к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства КПНУ, член НСЖУ

ПОДІЛЬСЬКІ ЧИТАННЯ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

ПРИРОДНИЧИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА

ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ»

ТОВАРИСТВО ПОДІЛЬСЬКИХ ПРИРОДОДОСЛІДНИКІВ І ПРИРОДОЛЮБІВ

 ПОДІЛЬСЬКІ ЧИТАННЯ:

унікальні об’єкти природи і суспільної сфери Поділля;

регіональні особливості інтеграції економічних і соціальних напрямків їх розвитку як умова ефективного збереження

Всеукраїнська науково-практична конференція

Кам’янець-Подільський

3-5 листопада 2016 р.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Дякуємо за реєстрацію для участі в науковій конференції

«ПОДІЛЬСЬКІ ЧИТАННЯ:

унікальні об’єкти природи і суспільної сфери Поділля; регіональні особливості інтеграції економічних і соціальних напрямків їх розвитку як умова ефективного збереження»,

яка відбудеться на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 3-5 листопада 2016 року.

Нагадуємо, матеріали слід надіслати до 20 жовтня 2016 р. електронною поштою на адресу podilski.chytannya2016@gmail.com

Вимоги до оформлення матеріалів були надіслані в першому інформаційному листі (також є доступними на сайті К-ПНУ імені Івана Огієнка за посиланням: nature.kpnu.edu.ua).

Оргвнески надсилати електронним переказом єдиним платежем на картковий рахунок у ПриватБанку 4731 1856 1032 0431 (Гарбар Валентина Гнатівна).

У разі виникнення питань, пов’язаних зі сплатою оргвнеску, звертатись за тел. 0976484789 (Гарбар Валентина Гнатівна).

Сканований варіант квитанції переслати разом із файлом публікації на електронну адресу podilski.chytannya2016@gmail.com, вказавши в темі листа «Сплата оргвнеску і публікації».

Оформлення заявки на участь у конференції

 

ПОПЕРЕДНІЙ РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

3 листопада – заїзд та поселення учасників

4 листопада

900-1330 – реєстрація учасників конференції (фойє навчального корпусу №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за адресою м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61)

1000 – 1130 – відкриття конференції, пленарне засідання
1130 – 1200 – перерва на каву та чай
1200 – 1330 – продовження пленарного засідання
1330 – 1430 – обід (їдальня К-ПНУ імені Івана Огієнка, 2-й поверх)
1430 – 1700 – засідання секцій
1700 – 1830 – екскурсія по місту
1830 – 2300 – дружня вечеря

5 листопада

1000 – екскурсійний виїзд на територію ГППЗЗ «Китайгородське відслонення»
1300 – обід на природі
1400 – повернення в м. Кам’янець-Подільський
1500 – час вільних екскурсій та роз’їзд учасників

 

УСНІ ДОПОВІДІ

Для виголошення доповіді учасники конференції можуть використовувати мультимедійні засоби. На секційних засіданнях доповідачам надається 15 хвилин для усної доповіді та 5 хвилин на запитання та обговорення.

СТЕНДОВІ ДОПОВІДІ

Цілісний паперовий транспарант розміром 112*85 см. Кожен постер має містити наступний текст: П. І. П. автора (або авторів в тому порядку, в якому автори подавались в матеріалах конференції), адреси авторів (в т. ч. e-mail), текст доповіді з рисунками, схемами, фотографіями, таблицями, список використаних джерел.

ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ

Місце реєстрації та проведення засідань розташовується – вул. Огієнка, 61 (навчальний корпус № 1 К-ПНУ імені Івана Огієнка).

Проїзд від зупинки «Центральний ринок» до місця реєстрації: маршрутне таксі № 5 до зупинки «Університет». Вартість проїзду 3,5 грн.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутне таксі № 7 до зупинки «Аптека» (від зупинки потрібно пройти 2 квартали, це близько 200 метрів вулицею Огієнка). Вартість проїзду 3,5 грн.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Для попереднього узгодження умов проживання звертатися по вказаних контактах.

Оплата проживання здійснюється за рахунок учасників конференції. Поселення проводиться в готелі студмістечка та готелях міста. Бронювання номерів в готелях здійснюється учасниками самостійно. Найближчі готелі для поселення:

Готельний комплекс «7Днів» м.Кам’янець-Подільський, вул.Соборна,4. Телефон:(03849)6 90 69, моб. (067) 442 18 81 http://7dniv.ua
Готель «Гетьман» м. Кам’янець-Подільський, Польський ринок,8. Телефон: +380675882215. http ://hetman-hotel. com.ua
«Gala-hotel», Кам’янець-Подільський м.Кам’янець-Подільський, вул.Лесі Українки, 84. Телефон: (03849)28106, 91761, 91769, 91857 http://gala-hotel.com
Готель «Ксенія» м.Кам’янець-Подільський, Жванецьке шосе, 3. Телефон: (03849)20379, 28613, 80673828524. http://xenia.org.ua
Мотель «Фільварки-центр» м.Кам’янець-Подільський, вул.Лесі Українки, 99. Телефон/факс:8(03849)9-09-99, 9-16-99. http://filvarki.km.ua
Готель «Тарас Бульба» м.Кам’янець-Подільський, вул. Старобульварна 6. Телефон: (03849) 9 06 33, +380 067 381 15 54 http://taras-bulba.com.ua
Пансіонат з лікуванням «Поділля» м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 122. Телефон: (+38 03849) 3-83-80 Факс: (+38 03849) 3-83-80 http://www.pansionat-podillya.narod.ru
Міні-готель «Біля річки» м. Кам’янець-Подільський, вул.Онуфрієвська,5 Телефон:. +38 097 2581734, +38 097 5696528 http://hotel-kp.com.ua
Готель “Reikartz” м.Кам’янець-Подільський, вул. Старобульварна, 2. Телефон: 38(03849)912-10, 38(03849)912-15.
Приватний готель «Ніка» м. Кам’янець-Подільський, вул. Нагірна, 31. Телефон: 8-067-811-29-68, 8-097-456-72-41
Готель «Марія» м. Кам’янець-Подільський, вул. Данила Галицького,16. Телефон: +38 (03849) 5-05-04, 8 (097) 711-55-22, 8 (067) 384-10-58 http://maria.km.ua
Готель «4 сезони» м. Кам’янець-Подільський,вул. Червоноармійська, 33. Телефон: +380 (097) 673­57-12; +380 (097) 673-57-10 http://www.4sezony.com.ua
Мотель “МонтеКрісто” м. Кам’янець-Подільський, вул.Лесі Українки, 22. Телефон:+38 (03849) 2-882-20, 2-08-88, 097300­90-35.http://monte-kristo.net

 

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

Якщо у Вас є бажання відвідати позасекційні заходи та екскурсії Оргкомітет конференції допоможе в організації. Побажання надсилайте на електронну адресу Організаційного комітету.

 

 

Чекаємо Вас на нашій конференції!

Будемо вдячні за поширення інформації серед зацікавлених колег!

 

З повагою оргкомітет

Додаток

Схема маршрутів маршрутних таксі

З – залізничний вокзал, А – автовокзал, У – Університет,

№7 – маршрутне таксі

Масштаб 1:200000

 

CrossFit

Нова універсальна програма загальної фізичної підготовки КроссФіт за останні
роки набула великої популярності серед молоді всього світу (в тому числі України) та ставить мету покращення загальної фізичної підготовки, реакції, витривалості і готовності до будь-якої життєвої ситуації, що вимагає активних фізичних дій.

Читати далі

Збірник наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України включено до ERIH PLUS – European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences

Отже, збірник «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України зареєстровано в ISSN реєстрі – ISSN 2227-6246, прорецензовано і включено до таких міжнародних наукометричних баз: Index Copernicus (ІС) – ICV 2013: 5.68 – з 19-го випуску 2013 р.; ICV 2014: 39.96 – з 23-го випуску 2014 р., CEJSH (THE CENTRAL EUROPEAN JOURNAL OF SOCIAL SCIENCES AND HUMANITIES) cejsh.icm.edu.pl, GOOGLE SCHOLAR (з 2013р.), ERIH PLUS – European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (з 29.09.2016р) https://dbh.nsd.uib.no/publiseringskanaler/erihplus/periodical/info?id=485572 Збірник наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України 29 вересня 2016 року включено до ERIH PLUS – European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences.

Крім того, збірник наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України внесено до Переліку фахових видань України з психології (Постанова Президії ВАК України № 1-05/2 від 27 травня 2009 року) та Збірник поновлено у Переліку фахових видань України з психології Наказ Міністерства освіти і науки України за №261 від 06.03.2015 року.

З квітня 2008 року і по цей час опубліковано 33 випуски збірника наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, випуск №34 – у друці. Періодичність виходу випусків збірника – 4 рази на рік.