Відбулося чергове засідання ради роботодавців К-ПНУ

6 травня відбулося чергове засідання Ради роботодавців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Розпочав засідання заступник голови Ради роботодавців, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти університету Геннадій Бесарабчук.

Відповідно до порядку денного обговорили питання аналізу стану роботи зі збільшення частки працевлаштованих випускників і співпраці університету з роботодавцями (у контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки); доповідав керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський.

Про результати моніторингу та перегляду ОПП спеціальностей з урахуванням пропозицій роботодавців доповіли: Облік і оподаткування – гарант, доцент Іван Семенець; Середня освіта (Математика, інформатика) – гарант, доцент Юрій Сморжевський), Екологія – гарант, доцент Іван Федорчук, Українська мова і література – гарант, доцент Наталія Шеремета.

До обговорення питань долучились перший проректор Володимир Дубінський, заступник голови Ради роботодавців Геннадій Бесарабчук та старший викладач Олександр Юга.

Також було розглянуто питання про участь роботодавців в освітньому процесі підготовки фахівців спеціальностей Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доповідали представники факультетів та навчально-наукового інституту: історичний факультет – старший викладач, заступник декана  з виховної та профорієнтаційної роботи Олександр Юга; фізико-математичний факультет – доцент Тетяна Поведа; факультет фізичної культури – старший викладач Олена Клюс; факультет іноземної філології – доцент Наталія Дворніцька; педагогічний факультет – доцент Мар’яна Гордійчук; природничо-економічний факультет – доцент Іван Семенець; факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи – доцент Наталія Панчук; навчально-науковий інститут української філології та журналістики – доцент Борис Коваленко.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету