Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

13-16 травня в курортному містечку Мальграт де Мар (Іспанія) пройшов чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів, юнаків і ветеранів у розділах клоз- контакт (боротьба) та фулл-контакт. У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн. На жаль, багато спортсменів не змогли взяти участь у чемпіонаті Європи у важкий для України час.
Але учасники від К-ПНУ продемонстрували гарний результат, здобувши вісім золотих, сім срібних та три бронзові нагороди і посіли друге загальнокомандне місце. Серед юніорів студент 1 курсу факультету фізичної культури Антон МАРЧУК посів І місце в розділі клоз-контакт, І місце в розділі фулл-контакт, в/к 75 кг.
Вітаємо Антона у складі збірної команди України з успішним виступом на чемпіонаті Європи з Комбат Дзю-Дзюцу та бажаємо нових спортивних досягнень!
Спортивний клуб