Дайджест академічної мобільності

Для науково-педагогічних працівників

Вебінар на тему: «Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда. Можливості трансформації для проактивних особистостей».

Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда реалізується  з 2000 року за фінансування Польсько-американського фонду свободи, а з 2016 року адміністратором програми є Фонд «Лідери змін».

Мета програми – підтримати розвиток лідерів у країнах, охоплених програмою Кіркланда, у важливих для системної трансформації сферах.

Програма має дві стипендії:

1. Lane Kirkland Program для проактивних особистостей тривалістю 2 семестри;
  2. Kirkland Research Program для науковців тривалістю 1 семестр.Вік учасників: до 40 років.

07.02.2023 о 16.00-17.00 відбудеться вебінар на тему: «Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда. Можливості трансформації для проактивних особистостей».

Під час заходу учасники дізнаються умови участі в програмі, почують враження від випускників і директора програми, а також зможуть задати актуальні питання щодо програми.

Учасники події:

• Урсула Собецька, директор програми ім. Л. Кіркланда;
  • Іван Кульчицький, організатор події, амбасадор програми, власник “Кульчицький консалтинг” та керівник проєктів Агенції європейських інновацій (роки стажування: 2005-2006).

Випускники Lane Kirkland Program:

• Станіслава Троцюк, власниця мовної школи kanapka.pl.ua(роки стажування:2020-2021);
  • Юрій Булик, керівник PR-департаменту Львівської торгово-промислової палати (роки стажування: 2005-2006).

Випускник Kirkland Research Program:
Олександр Шубалий, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Луцького національного технічного університету, випускник 2021-2022 року осінній семестр.

Реєстрація на захід: https://forms.gle/6KBwDQgspgbjHuNaA.

Участь безкоштовна.

Заявку на участь у програмі можна подати до 01.03.2023 року.

Детальніша інформаціяwww.kirkland.edu.pl

Для здобувачів вищої освіти

Оголошено конкурс на участь у програмі
міжнародної академічної мобільності від DAAD

У серпні 2022 р. кафедра німецької мови Університету Огієнка стала учасником проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern» / «Україна цифрова: забезпечення успішності в умовах кризи», який реалізується за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів) у партнерстві з  Кельнським університетом, Інститутом німецької мови та літератури та Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха, Інститут германістики.

Перша когорта учасників міжнародної академічної мобільності Університету Огієнка навчалася упродовж жовтня-грудня 2022 року в німецьких університетах онлайн. Студенти поділилися своїм досвідом та враженнями на звітній зустрічі, яка відбулася в змішаному форматі 02 лютого 2023 р.

Гіссенський університет імені Юстуса Лібіха оголосив про продовження проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern» на 2023 рік.

Програма навчання в партнерському університеті  передбачає участь у семінарах, воркшопах, а також дослідницьких проєктах.

Критерії конкурсного відбору:

1. Мотиваційний лист (німецькою мовою);
  2. Довідка про академічну успішність (за останній семестр навчання);
  3. Рівень володіння німецькою мовою на рівні не нижче В2.

Для реєстрації на конкурс необхідно заповнити гугл-форму до 07 лютого 2023 р.

Оголошено набір до Єврошкіл 2023 «EU Study Days»

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір учасників на навчання в онлайн-школі «EU Study Days», яке відбудеться у березні–травні 2023-го року.

«EU Study Days» (Єврошколи) є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні й надає можливість українським студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між ЄС та Україною від ключових європейських і українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Онлайн-навчання триватиме з 15 березня до 31 травня 2023 року.

Для участі  в  конкурсі потрібно заповнити заявку за наступним посиланням: http://surl.li/enzag

Реченець подачі заявок: 6 березня 2023 року, 20.00.

Детальна інформація за покликанням.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!