Консультаційні заняття для вдосконалення усного та писемного українського мовлення

Кафедра української мови К-ПНУ започатковує проведення консультаційних занять для вдосконалення усного та писемного українського мовлення у 2023 році!

Консультації проводитимуть провідні науковці кафедри української мови за адресою: головний корпус К-ПНУ (вул. Огієнка, 61).

Заняття безкоштовні.

Усіх охочих удосконалити свій рівень володіння українською мовою просимо до 17 березня 2023 року заповнити гугл-форму за покликанням.
Розклад проведення консультацій буде розміщено на вебсайті К-ПНУ, на сайті кафедри української мови в рубриці «Новини» та надіслано на електронну адресу/у вайбері за номером телефону, зазначені під час реєстрації.

Стежте за новинами!

Контактна особа – Зореслава Шевчук (0961511904)