Вручення сертифікатів слухачам програми «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти»

Протягом квітня 2024 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка реалізовувалась сертифікатна програма «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти»,  розроблена кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти.

Заняття в офлайновій формі провели доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова та кандидат педагогічних наук, доцент Олена Чопік.

Слухачі програми сформували компетентності щодо підготовки майбутніх вчителів закладів загальної середньої освіти до реалізації завдань інклюзивного навчання, а також поділились власними ідеями щодо впровадження здобутих знань і навичок в освітній процес.

Результатом проходження сертифікатної програми є готовність учасників враховувати у викладанні спеціальних (фахових) освітніх компонентів для здобувачів особливостей їхньої професійної діяльності в умовах інклюзивної освіти.

Відділ фандрайзингу