Університет Огієнка нагороджений гран-прі на Відкритому фестивалі-конкурсі творчо обдарованої молоді!

25 квітня студенти спеціальності Музичне мистецтво взяли участь у Відкритому фестивалі-конкурсі творчо обдарованої молоді навчальних закладів України «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА – 2024» під назвою «ПРИРЕЧЕНІ НА ПЕРЕМОГУ», що відбувся на базі навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут».

За умовами конкурсу К-ПНУ гідно представили 5 виконавців, які майстерно виконали програму: студентка 4 курсу Анастасія Шкварська виконала пісню «Лукашева сопілка» композитора А. Кос-Анатольського (клас професора Майї Печенюк, концертмейстер Анжеліка Тернова); студент 3 курсу Кіріл С’єдін виконав п’єсу для фортепіано Ігоря Шамо «Румунська» (клас доцента Альони Боршуляк); студентка 1 курсу Діана Хрущ виконала твір Шарля Данкля для саксофона «Вступ і варіація на тему Пачіні», акомпанував їй Кіріл С’єдін (клас викладача Романа Ковальського); арія Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського прозвучала у виконанні студентки 4 курсу Дани Суханової (клас доцента Олени Прядко, концертмейстер викладач Надія Лаврентьєва); студентка 3 курсу Михайлина Білюк виконала «Я жива», слова і музика Ілларії (клас доцента Любові Мартинюк).

Тематичну програму «Приречені на перемогу», сценарій виступу та відеоматеріали підготувала в.о. завідувача кафедри, доцент Альона Боршуляк. Вели концертну програму студенти Михайлина Білюк та Григорій Дмітрієв.

Виступи студентів, які майстерно виконували класичні та сучасні твори, тепло сприймали глядачі. Високоповажне журі високо оцінило професіональне виконання концертних творів студентами Університету Огієнка, а також відповідність тематики програми виступу назві фестивалю-конкурсу «ПРИРЕЧЕНІ НА ПЕРЕМОГУ».

Тож заслужено Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка виборов гран-прі. Вітаємо всіх учасників із перемогою! Сподіваємось скоро почути про ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ України над ворогом!

Кафедра музичного мистецтва