Практичний воркшоп «Успішний кейс бізнесу гостинності» в готельно-ресторанному комплексі «Ксенія»

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи й здобувачі вищої освіти спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм відвідали практичний воркшоп «Успішний кейс бізнесу гостинності», що відбувся на базі готельно-ресторанного комплексу «Ксенія».

Студенти ознайомились із роботою комплексу та спробували себе в ролі працівників готельної індустрії. Власниця «Ксенії» Галина Локай, суддя ресторанних конкурсів міжнародного класу, розповіла свою історію успіху.

Також разом із пані Галиною, яка є одним із найбільш зацікавлених стейкголдерів кафедри, обговорили актуальні зміни й удосконалення освітньо-професійних програм.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи