Формуємо високу мовну компетенцію через живе спілкування: мовні посиденьки «Українською про все на світі»

29 квітня для студентів Університету Огієнка, учнів закладів освіти міста, внутрішньо переміщених осіб та всіх охочих у Молодіжному центрі Кам’янця-Подільського відбулася неформальна зустріч «Українською про все на світі», яку провела кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови Зореслава Шевчук.

Основна ідея зібрання – удосконалити мовні навички, сформувати високу мовну компетенцію через живе позитивне спілкування, навчитись природно й комфортно почуватися в україномовному середовищі.

Зореслава Сергіївна розповіла про нові мовні тенденції, схарактеризувала найбільш уживані помилки в усному та писемному мовленні, наголосила на особливостях правильного слововживання і запропонувала кілька порад для грамотного формулювання думки українською.

Такі зустрічі розширюють світогляд, формують коло однодумців, які готові вдосконалювати мову та популяризувати українське слово.

Кафедра української мови