«Етика і психологія ділового спілкування»: гостьова лекція в межах вивчення дисципліни «Мовленнєва комунікація»

30 квітня студенти 2-3 курсів навчально-наукового інституту української філології та журналістики К-ПНУ мали можливість поглибити знання на лекції з дисципліни «Мовленнєва комунікація». Цього разу вони занурилися у світ етики та психології ділового спілкування.

Зустріч організована за ініціативи кафедри української мови. Лектор – директор Комунальної установи «Молодіжний центр Кам’янця-Подільського» Тетяна Сметанюк не лише поділилася досвідом і знаннями, але й створила атмосферу відкритості, де кожен відчував себе вільно, ставив запитання та обмінювався думками.

Спікер окреслила основні аспекти етики в діловому спілкуванні, а також важливі психологічні принципи, які допомагають побудувати комунікацію; розповіла як спрямувати розмову в потрібному напрямі, щоб досягти бажаного результату.

Дружня й невимушена атмосфера сприяла більш ефективному засвоєнню матеріалу та активній участі в дискусіях.

Наприкінці зустрічі учасники висловили ідеї щодо подальшої співпраці.

Здобувачі отримали багато цікавої і корисної інформації. Дякуємо Тетяні Сметанюк за чудову лекцію й змістовний діалог!

Кафедра української мови