Студентка К-ПНУ Яна Ковалюк посіла 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи групи SoO1-B21(z) Яна Ковалюк посіла 3 місце в ІІ етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії.

Здобувачка представила наукову роботу на тему: «Особливості співпраці асистента вчителя з вчителями предметів в умовах дистанційного навчання» за тематичним напрямом «Інклюзія в умовах війни та повоєнного відновлення» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Олена Чопік).

Щиро вітаємо Яну й зичимо успіхів у подальших наукових дослідженнях, віри у власні сили, наснаги, максимального розвитку своїх здібностей! Нехай це досягнення стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти