Сертифікатна програма для здобувачів вищої освіти «Професійна мобільність сучасного фахівця спеціальної освіти»

Для тих, хто бажає сформувати основи професійної мобільності фахівців спеціальної освіти для успішної реалізації професійної діяльності в сучасних динамічних умовах розвитку освіти дітей з особливими освітніми потребами, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка пропонує пройти ефективну теоретичну і практичну підготовку за програмою та отримати сертифікат провідного державного ЗВО України.

Обсяг – 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Тривалість програми – до 1 місяця.

У програмі можуть узяти участь здобувачі вищої освіти ЗВО замовника, які навчаються за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Зміст:

1. Сутність професійної мобільності.
  2. Детермінанти професійної мобільності фахівців спеціальної освіти.
  3. Горизонтальна та вертикальна мобільність у професійній діяльності фахівця спеціальної освіти.
  4. Інноваційна діяльності фахівця спеціальної освіти як показник його мобільності.
  5. ІКТ та онлайн сервіси упрофесійній діяльності фахівців спеціальної освіти.

Спікеркою сертифікатної програми є висококваліфікований фахівець, розробниця низки освітніх програм і проєктів за вказаним напрямом.

Для участі в обраній сертифікатній програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання послуги. Після успішного проходження програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.

13 травня 2024 р. – початок реалізації сертифікатної програми.

До 7 травня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму, надіслану на адресу ЗВО замовника.

Контактна особа:
Вероніка Буторіна