«Сучасний урок іноземної мови за методикою CLIL»: майстерка вчителя німецької мови Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Ольги Осадчук

01 травня на факультеті іноземної філології К-ПНУ відбулася чергова майстерка, яка об’єднала здобувачів вищої освіти – майбутніх учителів іноземних мов.

Спікерка зустрічі – вчитель німецької мови Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради, випускниця факультету іноземної філології Ольга Осадчук, запропонувала для обговорення тему «Сучасний урок іноземної мови за методикою CLIL».

На цікавих прикладах Ольга продемонструвала як такий підхід до навчання іноземних мов може зацікавити учнів, підвищити їхню мотивацію й удосконалити іншомовну комунікативну компетентність. Студенти ознайомилися із розробками CLIL-уроків «іноземна мова + хімія», «іноземна мова + фізика», «іноземна мова + біологія», які представлено на сайті Goethe Institut.

Особливе зацікавлення присутніх викликали зошити Lingo, які наочно демонструють, що предметно-мовне навчання – це сучасно та перспективно!

Факультет іноземної філології