«Побудова позитивної життєвої перспективи: розвиток життєвих навичок у часи невизначеності»: програма для здобувачів вищої освіти

Упродовж грудня 2023 р. – травня 2024 р. для здобувачів освіти, які навчаються у закладах вищої та професійно-технічної освіти нашого міста, а саме: Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, НРЗВО КП Державний інститут, ВСП КП фаховий коледж НРЗВО Камʼянець-Подільський державний інститут, Подільський професійний коледж, була реалізована програма «Побудова позитивної життєвої перспективи: розвиток життєвих навичок у часи невизначеності».

Програма передбачала проведення 6 занять на різні теми: «Від мрій до дій, самопізнання», «Формування позитивного ставлення до себе», «Самомотивація та підтримка», «Вчимося долати труднощі», «Постановка цілей».

Програма реалізовується в межах проєкту «ПОРУЧ» (проєкт із психосоціальної підтримки та збереження психічного здоров’я дітей, батьків/осіб, які їх замінюють, та фахівців, що працюють з дітьми, що реалізується ГО Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine).

Тренери програми:
Наталія Гевчук – завідувач кафедри соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка, кандидат педагогічних наук, доцент, психологиня-тренер проєкту «ПОРУЧ»;

Наталія Жиляк – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Т. Сосновськоі НРЗВО КПДІ, психологиня-тренер проєкту «ПОРУЧ».