День: 11.05.2024

Студенти К-ПНУ в складі команди Хмельницької області – переможці XIX Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд

З 08 по 11 травня 2024 року у м. Хмельницький (Хмельницький національний університет) відбулися зональні змагання ХІХ Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд. У них взяли участь представниці з Хмельницької (К-ПНУ, ХНУ); Миколаївської (НУК); Івано-Франківської (ПНУ); Львівської областей (ЛНУВМБ).

За результатами зональних змагань команда Хмельницької області виграла всі три гри з рахунком 3:0, набрала 9 очок і посіла 1 місце та виборола право участі у фінальній частині ХІХ Літньої універсіади України, яка відбудеться з 22 по 26 травня 2024 року в місті Тернопіль.

Спортивний клуб