Підписано нові партнерські документи про міжнародну співпрацю

Повідомляємо спільноту К-ПНУ щодо підписання меморандумів про співпрацю.

Підписано меморандум про співпрацю між Батумським медичним університетом «АВІЦЕНА» та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка. Ця угода спрямована на розвиток взаємовідносин і співпрацю у сфері науки й освіти та передбачає розвиток програм обміну студентами, організацію спільних наукових заходів, конференцій, симпозіумів, а також обмін передовим досвідом клінічної практики. Координатор ‒ кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та фізичної реабілітації Евеліна Жигульова.

У межах взаємоузгоджених галузей досліджень Коїмбрський політехнічний інститут (Португалія) та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка уклали угоду, яка передбачає обмін професорсько-викладацьким складом і студентами, спільну організацію курсів, стажувань, конференцій та семінарів, а також спільні дослідницькі проєкти й видання наукової літератури. Координатор ‒ доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та екології Олександр Любинський.

Упевнені, що підписані документи стануть важливим кроком у царині інтернаціоналізації Університету Огієнка.

Колегам бажаємо плідної співпраці та нових здобутків.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!