День: 16.05.2024

Нові можливості для студентів: оголошено конкурс на грантову стипендію

Компанія Kanyon оголошує про старт гранту для учнів і студентів України: «Молодіжне Лідерство та Розвиток Комунікаційних Навичок».

Мета: допомогти молодим людям віднайти в собі потенціал до позитивного впливу на оточення. Майбутнє країни, розвиток різних сфер залежить від людей, які готові взяти відповідальність.

І звісно, найкраща робота отримає стипендію у розмірі: 20 000 гривень!

Деталі гранту та умови участі на офіційній сторінці гранту: https://kanyon.com.ua/blog/stypendiia-na-navchannia/

Бажаємо успіхів кожному учаснику. Слава Україні!

Тренінг «Ефективна комунікація» у межах вивчення дисципліни «Мовленнєва комунікація»

14 травня в Молодіжному центрі Кам’янця-Подільського відбувся тренінг «Ефективна комунікація» в межах вивчення студентами навчально-наукового інституту української філології та журналістики К-ПНУ 2-3 курсів дисципліни «Мовленнєва комунікація». До заходу долучилися й студенти факультету іноземної філології.

Лектор – Богдана Лисак, тренерка національної тренерської мережі (компонент молоді) ГО «Ла-Страда Україна», а також студентка факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ. Читати далі