Психологічний тренінг для студентів 2-3 курсів у межах дисципліни «Мовленнєва комунікація»

21 травня в Молодіжному центрі Камʼянця-Подільського відбувся психологічний тренінг для студентів 2-3 курсів у межах дисципліни «Мовленнєва комунікація».

Тренінг в інтерактивному форматі провела директор молодіжного центру Тетяна Сметанюк.

Мета заняття – розвиток навичок ефективної комунікації, підвищення самосвідомості та самовираження студентів. Програма тренінгу включала різноманітні вправи, ігри та дискусії, спрямовані на покращення вміння слухати, аргументовано висловлювати свою думку й ефективно взаємодіяти в команді. «Комунікативні здібності є ключовими для особистого та професійного зростання», – зазначила Тетяна Сметанюк.

Учасники тренінгу залишилися задоволеними, відзначивши практичність здобутих знань і сформованих навичок. Дякуємо Тетяні Сметанюк за професійний підхід та підтримку молоді в їхньому розвитку!

Мирослава Гусар,
студентка спеціальності 014 Середня освіта
(Українська мова та література) групи
Ua1-B22,