Запрошуємо на презентацію книги «Анатомія вчительського професіоналізму»

Запрошуємо всіх охочих на презентацію книги «Анатомія вчительського професіоналізму».

Автори:

Володимир Арешонков – доктор педагогічних наук, народний депутат;

Ігор Смагін – доктор педагогічних наук, директор комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради.

Предметом зацікавленості авторів став учительський професіоналізм як особистісна і професійна якість, мета, характеристика, ступінь досконалості, своєрідний феномен. Учительський професіоналізм – основний ресурс сучасної шкільної освіти та її майбутнього післявоєнного розквіту й руху української школи до європейського освітнього простору. На прикладі історії становлення професій і професіоналізму в країнах Західної Європи, Скандинавії, США, Канаді, Австралії та деяких інших, на аналізі радянського спадку професіоналізації педагогів автори висвітлюють особливості «анатомії» вчительського професіоналізму в сукупності низки його складників і підсистем, що постійно змінюються відповідно до вимог часу та обставин професійної діяльності. Що таке професія й професіоналізм? Чи вчительська робота – це справжня професія? Як вимірюється вчительський професіоналізм? Що спільного й відмінного в розумінні професіоналізму в Україні та в інших країнах Європи та світу? Який учительський професіоналізм потрібен сучасній українській школі? На ці та інші запитання відповідають автори книжки.

Зустріч відбудеться 03 червня о 12:00 в читальному залі №2 (другий поверх головного корпусу К-ПНУ).