Спортсменки К-ПНУ в складі команди переможців XIX Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд

22-26 травня 2024 року в м. Тернопіль відбувся Всеукраїнський фінал ХІХ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях взяли участь вісім команд. Збірна команда Хмельницької області, серед яких 10 представниць К-ПНУ та 2 представниці ХНУ, другий рік поспіль вибороли золоті нагороди!

Першого ігрового дня представниці Хмельницької області зустрічалися з командою м. Києва (НУБІП України), здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0 (25:14; 25:16; 25:15).

Другого ігрового дня зустрічалися з командою Волинської області (ВНУ) й здобули також перемогу з рахунком 3:0 (25:23; 25:18; 25:14).

Третього ігрового дня з рахунком 3:1 (25:18; 25:18; 22:25; 25:18) перемогли команду м. Києва (НУФВСУ).

У фіналі з рахунком 3:0 перемогли команду ЗУНУ (м. Тернопіль).

До складу збірної команди Хмельницької області входило 10 здобувачок вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме:

– Лілія Вабіщевич.

Варто відмітити спортивні досягнення здобувачок вищої освіти К-ПНУ в сезоні 2023-2024 років:

Валерія Якушева, Яна Завала, Анастасія Кучер, Олександра Каланчук, Оксана Костянець та Діана Крива в складі волейбольного клубу «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» вибороли 5 місце чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд «СУПЕРЛІГИ-ДМАРТ»;

Світлана Сопочева в складі волейбольного клубу Club Albatross посіла 5 місце в чемпіонаті та на Кубку Чорногорії;

Єлизавета Лазуренко в складі волейбольного клубу «Avarca de Menorca» виборола срібні нагороди чемпіонату Іспанії та срібні нагороди в Кубку Королеви Іспанії;

Ольга Павляшик в складі волейбольного клубу «CS “U” NTT Data Cluj» виборола золоті нагороди на чемпіонаті Румунії;

Дарина Стужук в складі волейбольного клубу «Randaberg Volleyball» виборола золоті нагороди в елітному дивізіоні чемпіонату Норвегії та друге місце в Кубку Норвегії.

Вітаємо та бажаємо подальших спортивних успіхів і перемог!