День: 04.06.2024

Вільний вчитель повинен формуватися у вільному університеті: відбулася презентація науково-популярного видання «Анатомія вчительського професіоналізму»

03 червня до К-ПНУ завітали колеги-науковці  доктор педагогічних наук, народний депутат Володимир Арешонков та доктор педагогічних наук, директор комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради Ігор Смагін (випукник історичного факультету Кам’янець-Подільського державного інституту 1991 року) з презентацією науково-популярного видання «Анатомія вчительського професіоналізму».

Із вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор К-ПНУ Володимир Дубінський, який представив гостей, а також зазначив, що проблема, пов’язана з професіоналізмом в галузі освіти, є актуальною на теренах України. Читати далі