ХІХ літня Універсіада України з волейболу серед чоловічих команд

28 травня – 02 червня 2024 року в м. Хмельницькому проводилися фінальні змагання з волейболу серед чоловіків за програмою ХІХ літньої Універсіади України на спортивних базах Хмельницького національного університету та державного підприємства «Новатор».

Кращі чоловічі команди закладів вищої освіти м. Київ, Закарпатської, Волинської, Чернігівської, Тернопільської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей, які посіли перші та другі місця у зональних змаганнях, змагалися за призові місця.

Хмельницьку область представляли 11 здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, які вибороли бронзові нагороди та здобули 330 очок, один представник Подільського Державного університету (30 очок).

Загальнокомандні результати фінальних змагань із волейболу (чоловіки):

І місце – Тернопільська область;

ІІ місце – Волинська область;

ІІІ місце – Хмельницька область;

IV місце – Чернігівська область;

V місце – м. Київ;

VI місце – Сумська область;

VII місце – Львівська область;

VIII місце – Закарпатська область.

Євген Козак,
доцент, кандидат педагогічних наук