Студенти К-ПНУ – лавреати ХІV Міжнародного двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Dance Song Fest-2024»

03-09 червня у м. Харкові в онлайновому форматі проходив ХІV Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Dance Song Fest-2024». Організаторами заходу є: Міністерство культури та інформаційної політики України, Харківська державна академія культури, Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар-Птиця».

Вітаємо лавреатів номінації «Академічний вокал, V категорія» – магістранта спеціальності Музичне мистецтво Олега Прокопишена (І премія) та студентку 4 курсу Анастасію Шкварську (ІІ премія). Студенти є вихованцями професора Майї Печенюк.

Беручи участь у фестивалі-конкурсі, наші учасники не тільки демонструють свою виконавську майстерність, а й донатять на ЗСУ (частина внесених учасниками коштів перерахована на потреби Збройних сил України, а саме на закупівлю портативної станції для 92 Окремої штурмової бригади І Дивізіону 3-ої Батареї).

Ми перемагаємо завдяки ЗСУ! Дуже надіємось, що наступні конкурси проходитимуть під мирним небом.

Результати та відеоролики виступів окремих учасників розміщені на каналі фестивалю: https://www.youtube.com/@DanceSongFest2024

Кафедра музичного мистецтва