Чергове засідання ректорату К-ПНУ

13 червня відбулося чергове засідання ректорату К-ПНУ.

Зустріч розпочав в.о. ректора університету  Володимир Дубінський, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Про особливості вступної кампанії 2024 року та основні організаційні заходи щодо забезпечення ефективності її проведення поінформував відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов.

Завідувач кафедри економіки підприємства Наталія Мазур проаналізувала кадрове та навчально-методичне забезпечення освітніх програм Управління навчальним закладом, Управління персоналом та економіка праці спеціальності 073 Менеджмент, Початкова освіта спеціальності 013 Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Присутні обговорили основні заходи з підготовки матеріально-технічної бази університету до 2024-2025 навчального року, створення належних умов для безпечного освітнього середовища (доповідав проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) Михайло Желізник).

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.