Кафедра теорії та методик початкової освіти запрошує на гостьову лекцію «Вчительське лідерство: які лідери сьогодні потрібні школі?»

У межах вивчення освітньої компоненти «Лідерський потенціал: академічна свобода та емоційний інтелект учителя початкових класів» та загальної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта буде проведено гостьову лекцію з метою підвищення професійної компетентності та рівня конкурентоспроможності майбутніх учителів початкової ланки освіти на ринку праці.

Тема: «Вчительське лідерство: які лідери сьогодні потрібні школі?».

Дата та час: 19 червня (середа) о 1400.

Запрошений лектор: Валерія Міляєва, доктор психологічних наук, професор, провідний науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM за покликанням.

Кафедра теорії та методик початкової освіти запрошує здобувачів вищої освіти, викладачів і всіх зацікавлених освітян до участі в заході!

Кафедра теорії та методик початкової освіти