У К-ПНУ розпочав роботу консультаційний центр

Із 01 липня 2024 року розпочав роботу консультаційний центр з питань вступу до Університету Огієнка. Абітурієнти можуть звернутися з питань реєстрації електронних кабінетів.

Вітаємо перших вступників К-ПНУ!

Контакти консультаційного центру:

096-584-78-84
063-590-44-49

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має внести дані:

• одного із сертифікатів ЗНО/НМТ (номер, пін-код та рік отримання). Рік отримання абітурієнт має вибрати з випадного списку. Якщо вступник має кілька сертифікатів, для реєстрації необхідно використати лише один із них, а інші додати в особистому електронному кабінеті вступника вже після реєстрації;
  • свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата) – серію, номер.

Реєстрація електронних кабінетів відбувається на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/

Детальніше про вступ до К-ПНУ: Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка у 2024 році (зі змінами)

Вступ-2024: розпочалася реєстрація е-кабінетів вступників на програми бакалавра

Вступ-2024: основний етап вступної кампанії для майбутніх магістрів

До закладів вищої освіти:

• на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5) для здобуття ступеня бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань.

Текстова інструкція

Відеороз’яснення

Помилки та необхідні дії

Початок подання заяв19 липня

• на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7) для здобуття ступеня магістра.

Текстова інструкція

Помилки та необхідні дії