Випускнику історичного факультету Олександру Боршуляку присвоєно звання «Герой України» (посмертно)

Відповідно до указу Президента України випускнику історичного факультету 2021 року спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія та правознавство) Олександру Боршуляку (лейтенант) присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) за Героїзм, мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.

Служ­бу Олек­сандр про­хо­див у вій­сько­вій час­ти­ні А3479, був ко­ман­ди­ром ін­же­нер­но-са­пер­но­го взво­ду. Під його ке­рів­ниц­твом взвод ви­ко­ну­вав бойові зав­дання на За­по­різь­ко­му та Бах­мутсь­ко­му нап­рямках, брав участь у звіль­нен­ні Хар­ківщи­ни. За­ги­нув Олек­сандр під час ви­ко­нан­ня бойово­го зав­дання на Бах­мутсь­ко­му нап­ря­мі, в н.п. Клі­щі­їв­ка, що на До­неч­чи­ні.

Честь і шана мужньому Захиснику України!